BOREAS - Sklep Kolonialny

0 0,00
Twój koszyk ×
  • Twój koszyk jest pusty. Zapraszamy do zakupów.
Wartość 0,00 Do kasy

Wysyłka i płatność

Do darmowej wysyłki brakuje: 500,00 zł

Formy płatności i dostawa towaru.

    Dostępne formy płatności:
(a)    przelew bankowy – przedpłata na rachunek bankowy Sklepu: 37 1950 0001 2006 0290 7011 0002, realizacja zamówienia rozpoczyna się po wpłynięciu wpłaty na rachunek bankowy Sklepu;

(b)   płatność gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki

(c)    Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu Przelewy 24.pl – możliwe aktualne sposoby płatności określone są na stronie Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej sposobów płatności oraz na stronie internetowej https://www.przelewy24.pl/

  Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi i kartą płatniczą przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisu Przelewy 24.pl. Obsługę płatności elektronicznych i kartą płatniczą prowadzi: PayPro SA ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań
NIP: 779-236-98-87 , Regon: 301345068
Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Nr KRS 0000347935, wysokość kapitału zakładowego: 4 500 000 zł, wpłacony w całości.

    Zamówienia są wysyłane w przeciągu 48h, jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość wdłużenia terminu wysyłki informując o tym wcześniej mailowo lub telefinicznie.   Klient może również odebrać zrealizowane zamówienie osobiście w sklepie firmowym.
    Dostawy towaru realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w dni robocze w godzinach 08:00 – 18:00 oraz za pośrednictwem paczkomatu.
    Termin realizacji dostawy może być ustalony indywidualnie z Klientem.

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

Otrzymujesz bezpłatną wysyłkę, jeżeli wartość Twojego zamówienia przekracza 500 zł

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Zapewniamy 14 dni na wymianę lub zwrot, szyfrowanie SSL oraz ochronę danych osobowych.

Płatności online

Płatności online

Kupuj bezpiecznie płacąc wygodnie kartą kredytową (VISA, Mastercard) lub przelewem natychmiastowym.

×
Cześć, w naszym sklepie prezentujemy również ofertę alkoholi, dlatego konieczne jest potwierdzenie swojej pełnoletności.
Mam ukończone 18 lat i zgadzam się na wykorzystanie ciasteczek. Tak
Nie mam jeszcze 18 lat i chcę opuścić stronę. Nie