BOREAS - Sklep Kolonialny

0 0,00
Twój koszyk ×
  • Twój koszyk jest pusty. Zapraszamy do zakupów.
Wartość 0,00 Do kasy

O firmie

Do darmowej wysyłki brakuje: 500,00 zł

Temat win, kaw i herbat zainteresował nas w 2008 roku, a trzy lata później otworzyliśmy sklep internetowy Boreas.pl, w którym przestrzegamy dwóch prostych zasad: produkty muszą być starannie wyselekcjonowane i znakomitej jakości.

Zajmujemy się sprzedażą wysokogatunkowych produktów z całego świata, dokładnie je selekcjonujemy i dostarczamy zarówno do naszej stacjonarnej placówki znajdującej się w Wadowicach oraz do naszego sklepu internetowego. Produkty w naszej ofercie są przygotowywane zarówno dla Klientów indywidualnych jak i biznesowych , dlatego powstała oferta zestawów upominkowych idealnych zarówno dla smakoszy jak i koneserów win. Nasze wina są oceniane przez najlepszych degustatorów na całym świecie oraz doceniane przez takich sommelierów jak Robert Parker.

To co nas wyróżnia, to posiadanie w swojej ofercie ponad 300 rodzajów win, kilkadziesiąt rodzajów nalewek, kaw oraz herbat. Z każdym dniem staramy się poszerzać ofertę, aby zagwarantować wyszukane produkty. Pragniemy, aby nasz sklep stał się miejscem do odkrywania nowych, niespotykanych smaków, które zachwycą Państwa gust i zawładną podniebien

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka

Otrzymujesz bezpłatną wysyłkę, jeżeli wartość Twojego zamówienia przekracza 500 zł

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Zapewniamy 14 dni na wymianę lub zwrot, szyfrowanie SSL oraz ochronę danych osobowych.

Płatności online

Płatności online

Kupuj bezpiecznie płacąc wygodnie kartą kredytową (VISA, Mastercard) lub przelewem natychmiastowym.

×
Cześć, w naszym sklepie prezentujemy również ofertę alkoholi, dlatego konieczne jest potwierdzenie swojej pełnoletności.
Mam ukończone 18 lat i zgadzam się na wykorzystanie ciasteczek. Tak
Nie mam jeszcze 18 lat i chcę opuścić stronę. Nie